Опис
Матеріал деревина хдф Довжина 27,5 Висота 20 Ширина 10,5 Настінна ключниця допоможе вам зберігати ключі в одному місці і створить додатковий затишок в інтер'єрі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 7 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Глибина ключниці | 7 мм |
| Висота ключниці | 20 мм |
| Вага ключниці | 0.4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





