Опис
висота 31 см
ширина 41
довжина 21
Маеріал ХДФ
Пакування транспортне (входить в ціну) подарункове (+120грн)
Працюємо тільки з високоякісними матеріалами - натуральні матеріали на основі дерева
Для довідки, ХДФ або HDF (High Density Fiberboard) - це інноваційний матеріал, деревоволокниста плита дуже високої щільності. Для її виробництва використовуються тільки екологічно чисті відходи деревини, без фенолформальдегідних смол та інших шкідливих домішок. Тому по екологічності цей матеріал можна порівнювати з натуральним деревом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




