Опис
ширина 44.5
довжина 27
висота 76 см
Ляльковий будиночок з ХДФ має три поверхи, дві тераси та горище. В комплект поставки входитиме лялькова мебль, яку можна пересувати і прикрасити по своєму смаку.
Дерев'яна яний будиночок для ляльок:
виготовлений з натурального матеріалу;
має продуману конструкцію;
відрізняється красивим дизайном
У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки купити ляльковий будиночок з меблями, а також замовити нанесення на поверхню конструкції вітальній написи, імені дитини або будь-якого малюнка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 450 мм |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Будиночок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴





