Опис
ширина 43
довжина 27
висота 40
Матеріал Хдф
Працюємо тільки з високоякісними матеріалами - натуральні матеріали на основі дерева
За Вашим бажанням - фарбування
Для довідки, ХДФ або HDF (High Density Fiberboard) - це інноваційний матеріал, деревоволокниста плита дуже високої щільності. Для її виробництва використовуються тільки екологічно чисті відходи деревини, без фенолформальдегідних смол та інших шкідливих домішок. Тому по екологічності цей матеріал можна порівнювати з натуральним деревом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 270 мм |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Вага | 1500 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміщення | У приміщенні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴





