Опис
розміри комірок:
ширина 9.4 см
висота 4.4 см
розміри фурі
ширина 58
висота 26
Матеріал Хдф
Для довідки, ХДФ або HDF (High Density Fiberboard) - це інноваційний матеріал, деревоволокниста плита дуже високої щільності. Для її виробництва використовуються тільки екологічно чисті відходи деревини, без фенолформальдегідних смол та інших шкідливих домішок. Тому по екологічності цей матеріал можна порівнювати з натуральним деревом.
Працюємо тільки з високоякісними матеріалами - натуральні матеріали на основі дерева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в зібраному вигляді | 26 мм |
| Довжина в зібраному вигляді | 86 мм |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Ширина в зібраному вигляді | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴







