Опис
Будиночок міцний та екологічний.
Велика кількість меблів зробить гру цікавою і різноманітною.
Легко сладається в комплекті детальна інструкція.
Використання якісної фарби - безпечної для дітей, миється!
Різноманітні можливості для творчості та розвитку (можна фарбувати, клеїти шпалери, шити текстиль, встановити освітлення)
Дешева пересилка (поставляється в розібраному вигляді)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴






