Опис
Довжина 53 Ширина 27 Висота 47 Пакування транспортне (входить в ціну) подарункове (+120грн) Матеріал ХДФ З верху можна добавити ім'я дитини гараж іменний для машинок ідеальний подарунок для хлопчика і прекрасне доповнення дитячої кімнати. "Машинок багато не буває!". Саме таким принципом керуються сучасні діти, віртуозно випрошуючи у батьків чергову машинку. В результаті дитяча кімната нагадує справжнісінький склад іграшкових автомобілів різного розміру. Якщо вам набридло постійно спотикатися про цей «автопарк» та витягати машинки з найнеймовірніших куточків квартири – придивіться до великої гараж-парковки "Машинок багато не буває!". Саме таким принципом керуються сучасні діти, віртуозно випрошуючи у батьків чергову машинку. В результаті дитяча кімната нагадує справжнісінький склад іграшкових автомобілів різного розміру. Якщо вам набридло постійно спотикатися про цей «автопарк» та витягати машинки з найнеймовірніших куточків квартири – придивіться до великої гараж-парковки Розміри комірок 1 поверх: Ширина 10.3 Глибина 8,8 Висота 9,3 2 поверх: Ширина 5 Глибина 8,8 Висота 9,3 3,4,5,6 поверхи: Ширина 5 Глибина 5,7 Висота 5,7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота у зібраному вигляді | 470 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 530 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Білий |
| Ширина у зібраному вигляді | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




