Опис
Матеріал ХДФ
Якщо ви хочете, щоб кожен куточок будинку був пронизаний новорічним настроєм, приділіть увагу не лише прикрасі ялинки, а й самої кімнати
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 400 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 10 см |
| Довжина | 18 см |
| Додаткові елементи декору | LED підсвічування |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴



