Опис
Будиночок міцний та екологічний.
Велика кількість меблів зробить гру цікавою та різноманітною.
Легко складається у комплекті докладна інструкція.
Використання якісної фарби – безпечної для дітей, миється!
Різні можливості для творчості та розвитку (можна фарбувати, клеїти шпалери, шити текстиль, встановити освітлення)
Розміри довжина 33см, ширина 30, висота 33
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴





