Опис
Матеріал - хдф 3мм
Паркування для дитячих машинок.
Тепер усі машинки завжди будуть на своєму місці, а не розкидані по всій кімнаті
Найкращий подарунок для будь-якого малюка
За бажання клієнта можна використовувати додаткові елементи декору: нанесення логотипів, товарних знаків, написів.
Ширина 19
Довжина 32
Висота 21
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота у зібраному вигляді | 21 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Білий |
| Ширина у зібраному вигляді | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴





