Опис
Висота 41 см
Довжина 51 см
Ширина 10 см
Шухлядки 5,8х9,4х5,8 см
Новорічний адвент календар Очікування свята нерідко стає частиною самого свята. Особливо для дітей. Але малечі ще складно зрозуміти: два тижні до новорічної ночі – це багато чи мало? Адвент календар – це чудовий спосіб скрасити дитині довгі дні очікування Новорічної ночі чи Різдва. Адвент календар є коробочкою з осередками для маленьких приємних подарунків. Скриньки нумеруються цифри йдуть у комплекті і щодня малюк діставатиме звідти приємний бонус чи завдання на цей день. Різдвяний адвент календар Наш адвент-календар у вигляді будиночка з висувними скриньками-віконцями наочно покаже, скільки днів залишилося до Нового року,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Адвент календар |
| Колір | Білий |
| Ширина | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴





