Опис
Довжина 20см
Ширина 10
Висота 15
Матеріал:Хдф
Органайзер простий, але дуже важливий аксесуар, завдяки якому можна створити ідеальний порядок на робочому столі.Органайзер настільний з дерева дозволить зберігати всякі дрібнички
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість відділень | 4 |
| Призначення | Для дрібниць |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴




