Опис
Довжина 26 Ширина 20 Висота 5.5 Розміри вказані для органайзера на 72 шпулі 20мм Стійка - органайзер для ниток - це чудовий помічник, щоб красиво впорядкувати котушки з нитками і зробити вашу швейну кімнату або швейний стіл чистим і добре організованим. Відображаючи весь асортимент кольорів ваших ниток, ви можете легко побачити і дотягнутися до кожної котушки при виконанні проекту вишивки та квілтингу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для вишивальних ниток |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴





