Опис
Ключница "HOME" выполнена в милом дизайне. Шикарный декор в прихожую. Ключница – практичный подарок, который всегда уместен.
Материал: дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Висота ключниці | 160 мм |
| Глибина ключниці | 40 мм |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Матеріал | Дерево |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина ключниці | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




