Опис
Матеріал деревина хдф
Довжина 27,5
Висота 20
Ширина 10,5
Настінна ключниця допоможе вам зберігати ключі в одному місці та створить додатковий затишок в інтер'єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ключниці | 0.4 кг |
| Місткість ключів | 7 шт. |
| Висота ключниці | 20 мм |
| Глибина ключниці | 7 мм |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Матеріал | Дерево |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



