Мрія кожної дівчинки!
Будинок барбі має висоту 104см
В набір входить :
-Будинок Меблі
-Гойдалка
-Обої
-Корзина
-Вазонок
-Колір будинку можна вибирати
-Клей для збору будинку
Для додання додаткової міцності необхідно обов'язково місця з'єднань, які входять у пази, проклеювати клеєм
Висота: 104см;Довжина 72см; Ширина 39см;
НАШІ ПЕРЕВАГИ: Дуже міцна, стійка конструкція, завдяки додатковим ребрам жорсткості. Будиночок легкий і міцний Разнорівнева система поверхів і балконів зробить гру цікавою і різноманітною Новий продуманий дизайн Вмістить велику кількість ляльок, меблів та аксесуарів Будиночок можна укомплектувати меблями нашого виробництва Легке і зрозуміле складання будиночка, як конструктора Використання якісної фарби - безпечної для дітей, миється! Широкі можливості для творчості та розвитку (можна фарбувати, клеїти шпалери) Працюємо тільки з високоякісними матеріалами - натуральні матеріали на основі дерева Різноманітні способи нанесення написів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 390 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шухляда | Ні |
- Ціна: 1 999 ₴






