Опис
Місткий іграшковий паркінг EverWood, з вертолітним майданчиком та ліфтом.
Гараж-парковка для машинок - це цікавий трьохповерховий паркінг з вертолітним майданчиком та ліфтом.
Парковка підходить для гри з машинками Hot Wheels Monster Trucks (Хот вилс Монстр трак) та іншими моделями, а також з фігурками героїв.
Характеристики:
- 3 поверхи
- 2 спуски доріг (з наклейками)
- Фото інструкція для збору парковки
Параметри:
- Висота: 35см
- Довжина:32см
- Ширина:28см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота у зібраному вигляді | 470 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 530 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Білий |
| Ширина у зібраному вигляді | 270 мм |
| Виробник | Hot Wheels |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴






